-
8496 LITOGRAPH IN C..
Kjell Stenwreth. Diptych. Akvarellerad färglitogra..//
Sold: SEK 100
Sold den 23 oktober 2023 -
4051 LITOGRAPH IN C..
Björn Lindroth (1931-1999), Sweden. "Solnedgång i ..//
Sold: SEK 1400
Sold den 18 februari 2019 -
2163 LITOGRAPH IN C..
unidentified artist, Akvarellerad, "Morgon", ej gl..//
Sold: SEK 100
Sold den 19 februari 2018
-
7113 LITOGRAPH IN C..
Rune Nilsson (1927-1996), Hökbo, 71x83,
Sold: SEK 100
Sold den 21 juni 2010 -
5292 Färglitografier
6 st, Akvarellerade, MÃ¥rten Andersson 4/280 samt e..//
Sold: SEK 4700
Sold den 10 maj 2004